Pages

Subscribe:
Prikaz objav z oznako Recepti. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Recepti. Pokaži vse objave

torek, 18. avgust 2015

Hitro kosilo

Ker se veliko učim, sem si danes naredila hitro pripravljeno in lahko kosilo. Podoben recept sem že objavila, vendar je tole hitrejša verzija samo z zelenjavo :)

Kaj sem delala? Zelenjavo v voku :)

Sestavine:
zelenjava (jaz sem uporabila tisto, kar imamo na vrtu - papriko, bučke in korenje...)
zelenjavna jušna osnova
sojina omaka
paradižnikov koncentrat
začimbe (sol, bazilika, šetraj,...)

Tokrat sem namesto olja uporabila kar maslo - segrela sem ga v voku, ko se je čisto raztopilo sem dodala korenje in nato še ostalo zelenjavo. Ko je bila zelenjava pripravljena sem dodala še jušno osnovo in par kapljic sojine omake, ter začimbe.
Zelenjava je poljubna, naslednjič bom dodala brokoli, por in še kaj. Priporočam, ker je hitro pripravljeno in zelo okusno :).

Korenje na maslu

Bučke in paprika

Končano kosilo :) 

torek, 25. november 2014

Flekasto pecivo

Ta recept sem dobila od fantove mami in je res zelo enostaven in okusen.

Potrebujemo:
- 4 jajca
-10 žlic sladkorja
- 10 žlic olja
- 10 žlic mleka
- 16 žlic moke
- 1 pecilni prašek
- 1 jogurt/kisla smetana

Najprej z mešalnikom zmešamo jajca in sladkor, nato pa (z jedilno žlico) dodamo ostale sestavine in zmešamo vse skupaj. Ko je masa čisto gladka je pol zlijemo v pekač. V drugo polovico dodamo nekaj žlic kakava (lahko tudi nutele itd) in dolijemo v pekač. Tako dobimo "flekasto" maso. Pečemo približno 15 minut na 200 stopinj in voila ;).

Je super enostavno in res okusno. :)

Ne vem kako se res reče pecivu, tako da sem napisala po svoje :P

sobota, 15. november 2014

Piščanec v voku z zelenjavo

Danes sem za kosilo pripravila piščanca v voku z zelenjavo. Recept sem odkrila poleti, ga malo prilagodila in meni je jed res super. Ravno pravšnje kosilo :)

Potrebujemo:
Piščanec (jaz ga ponavadi dam vsaj 1kg, ker delam za celo družino)
paprika
bučke
korenje
por
sojina omaka
jušna osnova
začimbe (sol, poper, vegeta, čili ...)

Piščanca najprej narežemo - jaz ponavadi kupim file in ga nato narežem na kockice. V voku na olju najprej pražimo piščanca. Ko je pečen dodamo na kockice zrezano zelenjavo. Meni bučke super pašejo zraven, vendar jih ne dodam vedno, ker jih doma ne marajo vsi. Vsa zelenjava je torej po izbiri. Jaz dodam veliko rumene paprike in še malce korenja in pora. Ko je vse prepraženo, dodamo sojino omako, par kapljic (sama po sebi je ogabna, ampak okus pa naredi super) ter jušno osnovo in po želji zalijemo z vodo. Meni ni problem če je brez "omake", tako da bolj malo zalivam. Solimo, popramo, dodamo vegeto, in začimbe po okusu (čili :D ), ter mešamo. Je lahko za pripravo in kar hitro narejeno. Jaz dodam še kuhan riž kot prilogo, mi je najbolj za zraven :)


To je med pripravo, po koncu sem pozabila slikat ;)

torek, 4. november 2014

Rumove kroglice

Najprej za uvod. Malce naprej od Krtine se nahaja poletno gledališče Studenec, ki vsako leto, poleg mnogih gostujočih, nastopa tudi z avtorsko predstavo. Letos je bila to Veselica v dolini tihi, v kateri sem sodelovala tudi jaz. Glasbeno in plesno obarvana predstava je požela takšno navdušenje, da smo imeli večino predstav razprodanih, dodali pa smo še dva dodatna termina, ker je bilo toliko povpraševanja. Gledališče sprejme skoraj 1000 ljudi ;).

Moja knjiga z recepti, čeprav pomankljiva, vsebuje nekaj receptov, ki so preverjeno uporabni.
Tokrat bom delila recept za rumove kroglice. Delam jih enkrat na leto, v 4x količini, ko jih za rojstni dan nesem na Studenec (zato uvod (; ). Čeprav je priprava izjemno enostavna, sem dobila že veliko pohval :)

Torej:
20 dag Albert piškotov (jaz ponavadi kupim Merkatorjeve)
10 dag sladkorja v prahu
10 dag čokolade v prahu
25 dag margarine
4 (+)žlice ruma ;)
kokosova moka

Najprej piškote zmeljemo - jaz navadno uporabim mlinček, (ki zmelje bolje), čeprav je z mikserjem hitrejše. Nato v posodi zmešamo vse sestavine in z rokami gnetemo, dokler ne dobimo mase. To postavimo v hladilnik za minimalno 30 min. Ko se masa primerno ohladi začnemo delati kroglice. Jaz jih pomakam v kokosovo moko, pol pa jih naredim s pisanimi mrvicami. Polagam jih v majhne lističe (a la mafini, samo manjši), ker jih količinsko lažje dostavim in postrežem.

Torej, za Studenec sem delala tale recept x4, ampak to je res velika količina. Mislim da pride ven več kot 300 kroglic. Recept je simpl in vsakič "vžge".

P.S.: Rum...:D Da okus. Jaz ga dam malce več kot je napisano v receptu, po filingu, saj mi je všeč da se čuti okus :). Če bodo to jedli tudi otroci pa je količina, navedena v receptu dovolj. ;)

P.P.S.: Slikc žal nimam, ker vsako leto pozabim poslikat pladnje :D